شرایط و قوانین

به نام خدا

 

قوانین و مقررات  سایت bimeham.com

 

کاربر گرامی سلام

به سایت نمایندگی بیمه عباس پور خوش آمدید

 خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و آگاهی یابی از قوانین و مقررات، ملاحظه و مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت نمایندگی بیمه عباس پور و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب توسط bimeham.com  به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد و این سایت bimeham.com متعلق به نمایندگی بیمه عباس پور کد 6609 می باشد.

 

شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، bimeham.com متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همچنین شرکت بیمه البرز (سهامی عام) است.

لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 

راه ارتباطی:

 

راه های ارتباطی ما در سایت قسمت تماس باما انجام می پذیرد و همچنین از طریق تماس تلفنی با نمایندگی خط ثابت 02177091294 و خط همراه 09129586609 از طریق ایمیل  info@bimeham.com و  hmd.abbaspour@gmail.com از طریق سایت ارسال پیغام و درج نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما بزرگواران.

حریم شخصی:

bimeham.com متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. متقابلا تمامی مطالب ارائه شده توسط bimeham.com مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، کپی و تمامی محتوای تولید شده توسط bimeham.com به عنوان اموال bimeham.com محسوب می‌شود و حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار bimeham.com می‌باشد.

 

 

 

 

تعاریف، اصطلاحات  و قواعد عمومی

 1. بيمه گر به شركت بيمه اي اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بيمه نامه قـيد شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقــرر در بيمه نامه را به عهده مي‌گيرد. در اینجا بیمه گر شرکت محترم بیمه البرز نامیده میشود که دارای 60 سال قدمت و دارنده تندیس طلایی از سازمان حمایت از مصرف کننده بوده و مشتری مدارترین شرکت بیمه ایی به اعلام بیمه مرکزی میباشد.
 2. نمایندگی بیمه به دارنده پروانه نمایندگی از شرکت محترم بیمه البرز اطلاق می شود که پس از طی مراحل مصوب بیمه مرکزی و اخذ مدارک و گواهی های لازمه مطابق آئین نامه های بیمه مرکزی به تائید بیمه مرکزی میرسد سپس طی آموزش های لازم و اخذ مدارک علمی به مرحله کارشناسی و مشاوره محصولات بیمه ایی شرکت محترم بیمه البرز کسب نموده و با تائید مدیریت عالی رتبه شرکت به مرحله انعقاد قرارداد و دریافت پروانه نمایندگی می انجامد.
 3. مشتری، کاربر، بیمه گذار و خریدار همه به کسی اطلاق می شود که با ورود به وب سایت bimeham.com اطلاعات شخصی و مشخصات بیمه نامه ی مورد نظر خود یا شخص سومی که رابطه ی نفع پذیری دارد را وارد کرده و به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام به درج سفارش می کند و متعاقبا شخص سوم (شخص ثالث) نیز از طرف bimeham.com بعنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت قوانین حاکم بین bimeham.com و کاربر می باشد.شایان ذکر است بيمه گذار به طور کلی شخص حقيقی يا حقوقي است كه مشخصات وي در بيمه نامه ذكر مي گردد و پرداخت حق بيمه را تعهد مي نمايد.
 4. بيمه شده شي يا شخصي است كه احتمال تحقق خطر يا خطرات مشمول بيمه نامه، براي آن موجب انعقاد بيمه نامه مي گردد.
 5. محصول به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، کارشناسی، مشاوره و... اطلاق می شود که از جانب وب سایت bimeham.com به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط اختصاصی

 1. محصولاتی که در bimeham.com به فروش می رسند، منحصر به بیمه نامه های شرکت محترم بیمه البرز (سهامی عام) هستند و در این درگاه کالاهای فیزیکی به فروش نمی رسد. بنابراین هر بیمه نامه که از این وب سایت خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه نامه است که توسط شرکت محترم بیمه البرز تهیه و به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است و از طریق نمایندگی عباس پور به کد6609 بعنوان عرضه کننده خدمات بیمه ایی صادر میگردد.
 2. با توجه به اینکه bimeham.com یک بستر آنلاین برای صدور انواع بیمه نامه و خدمات بیمه‌ای است، لذا مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا bimeham.com شود، بر عهده کاربر است. در فروش تلفنی، در صورتی که کاربر اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما bimeham.com در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با bimeham.com خواهد بود. در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتبا و یا از طریق تماس با ما وب سایت به bimeham.com متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را بنماید. در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 72 ساعت (سه روز) از bimeham ساقط و به وی منتقل خواهد شد.
 3. هنگامی که کاربر از خدماتbimeham.com استفاده کرده و یا هرنوع محصول بیمه‌ای را از بیمه bimeham.com می‌خرد، یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا نهایی می‏‌کند و یا با bimeham.com از طریق تلفن، ایمیل و یا قسمت تماس با ما ارتباط برقرار می کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی و یا تلفنی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، وی موافقت می‌‏کند که bimeham.com به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) و یا تلفنی به درخواست وی پاسخ دهد. همچنین نشانی ایمیل و شماره تلفن‌های ثابت و همراه که کاربر در پروفایل خود یا در مراحل خرید محصول ثبت می‌کند، تنها نشانی ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های bimeham.com از طریق آن ها صورت می‌گیرد.

 

 1. راه های ارتباطی bimeham.comبا مشتریان از طریق راه ارتباطی فوق الذکر است و همچنین از طریق سایت bimeham.com بنابراین  ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان bimeham.com و نمایندگی عباس پور کد 6609، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام bimeham.com است و bimeham.com مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.در صورتی که کاربر در ساعات کاری اقدام به خرید تنها بیمه‌نامه شخص ثالث از bimeham.com کند، bimeham.com موظف است در صورت صحت اطلاعات کاربر در همان روز بیمه‌نامه را صادر کند. همچنین در صورت خرید این بیمه‌نامه در ساعات غیر کاری، bimeham.com اگر موفق به صدور بیمه نامه شخص ثالث نگردید که میتواند بدلایل گوناگونی چون بروز رسانی و ... باشد موظف به صدور بیمه‌نامه در اولین روز کاری بعد از خرید است.
 2. کاربر درصورتی که اقدام به خرید بیمه نامه هایی نماید که نیاز به ارزیابی ریسک و بازدید توسط کارشناس مربوطه باشد نهایتا یک تا پنج روز کاری نسبت به نوع بیمه نامه پس از خرید صادر میگردد. چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، bimeham.com ملزم بوده در اولین فرصت ممکن کاربر را مطلع سازد و نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام ‌نماید.
 3.  در مواردی که مغایرت قیمت بین حق بیمه و مبلغ پرداختی کاربر به دلیل ارزیابی ریسک چه در کاهش قیمت و چه در افزایش قیمت  وجود داشته باشد، کاربر موظف خواهد بود مابه التفاوت را پرداخت کند، و متقابلا bimeham.com اضافه دریافتی را به شماره شبا مشتری عودت دهد.خرید بیمه‌نامه از bimeham.com ، به معنی پرداخت آنلاین حق بیمه در وبسایت  bimeham.com است. ساعات کاری، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 18 و پنجشنبه از ساعت 8 تا 12 ظهر، به استثنای تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.
 4. به منظور ارائه ی خدمت بهتر و مستمر، تمام مشخصات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تلفن ثابت، نشانی، مشخصات خودرو و سایر اطلاعات متناسب با نوع بیمه نامه در پایگاه های دادهی bimeham.com ثبت و نگه داری می شود. bimeham.com متعهد است که رعایت حسن امانت داری را نموده و از این داده ها صرفا در راستای منافع کاربر و ارائه خدمات مناسب تر بیمه ای و غیر بیمه ای به وی استفاده نماید. هم چنین bimeham.com متعهد است در صورت درخواست کاربر، بدون قید و شرط از نگه داری اطلاعات وی خودداری کند.
 5. کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه‌نامه درخواستی خود و مطالعه آن، اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه‌نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام دریافت بیمه‌نامه جدید نسبت به تحویل بیمه‌نامه قبلی و امضاء رسید دریافت  اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هر گونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید، بیمه‌نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و bimeham.com حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه‌نامه به هیچ وجه تحویل داده نمی‌شود.
 6.  کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید و مفاد شماره 8 از شرایط خصوصی را رعایت نماید.
 7.  تمامی بیمه نامه های صادر شده در bimeham.com ، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام تکمیل اطلاعات و مشخصات خود و خرید در سایت bimeham.com وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی و اضافی و تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

 

 

 1. کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ بیمه‌نامه درخواستی را از طریق درگاه پرداخت درون سایت bimeham.com به صورت آنلاین پرداخت نماید. و قبل از پرداخت رعایت موارد ایمنی را بنماید .چنانچه امکان پرداخت پس از بازدید وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع مشتری می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی‌باشد.
 2.  تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس قابل استناد نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (به عنوان مثال کارکنان فروشگاه کوروش . کارکنان فروشگاه جانبو).
 3. جهت اطلاع رسانی رویدادهایی مانند نزدیک شدن زمان انقضای بیمه نامه یا بیمه نامه های جاریِ کاربر، خدمات و سرویس‌های ویژه یا کمپین های تخفیف، این امکان فراهم است bimeham.com برای کاربران وب سایت بصورت خودکار ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربر تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشد، می‌تواند عضویت در دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کند.
 4. طبیعتا کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در bimeham.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
 5. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات bimeham.com تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 6. کاربر در واقع با ورود به سایت و انتخاب نوع دریافت خدمات، انتخاب نوع بیمه نامه و درج اطلاعات شخصی و درج اطلاعات متناسب با نوع بیمه نامه خود به خود اظهار صحت و تقاضای دریافت نوع خدمت را از bimeham.com دارد و بعد از سپری کردن مراحل خرید و تکمیل اطلاعات و مشاهده مرحله به مرحله و تائید مراحل با انتخاب درگاه الکترونیکی و پرداخت حق بیمه و تائید موافقت این قوانین اقدام به خرید نوعی از انواع بیمه نامه های ارائه شده را می نماید بدیهی است پس از خرید بیمه نامه تنها با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی و مواد مندرج در بیمه نامه امکان فسخ وجود دارد.

انصراف از خرید:

 کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، bimeham.com موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به مشتری عودت دهد. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، عودت وجه منوط به قبول شرکت بیمه البرز با توجه به نوع بیمه نامه و مندرجات شرایط عمومی و اختصاصی مختص نوع بیمه نامه  جهت ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت ابطال و یا عودت وجه مقدور نمی‌باشد.

 

محصول

 

bimeham.com یک سامانه مدیریت و فروش آنلاین بیمه می‌باشد. در bimeham.com هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در bimeham.com با توجه به درخواست مشتری توسط نمایندگی عباس پور به کد 6609 مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مورد تائید شرکت بیمه البرز (سهامی عام) صادر و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده بصورت اینترنتی ویا پیک و ایمیل ارسال می‌شود.

تمامی قیمت‌های ارائه شده در bimeham.com از طرف نمایندگی عباس پور به کد 6609 بیمه اعلام می‌شود و bimeham.com هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد. چنانچه تخفیفی از طرف bimeham.com بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. از آنجا که محصولات ارائه شده ما در bimeham.com وابسته به شرکت‌محترم بیمه البرز( سهامی عام ) می‌باشد، انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت ‌محترم بیمه البرز ( سهامی عام ) می‌باشد.

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:

در حال حاضر، bimeham.com در شهر و استان تهران  خدمات فروش بیمه را ارائه می دهد. خدمات مدیریت بیمه bimeham.com منحصر به این محدوده جغرافیایی می‌باشد و بزودی این خدمات گسترش خواهد یافت که متعاقبا اعلام می گردد. جهت اطلاع می‌توانید به همین صفحه مراجعه نموده یا با ما تماس بگیرید.

 

بیمه نامه ثالث

 

در این بیمه نامه پیشنهاد میشود به تعهد مالی دقت شود، در واقع میزان تعهد مالی قابل تغییر و افرایش بوده و قابلیت انتخاب از طرف مشتریان را دارد.

 

بیمه نامه بدنه

 

در این بیمه نامه پیشنهاد میشود پوشش های اضافی کلیه قطعات همچنین قاعده نسبی سرمایه انتخاب و خریداری شود همچنین یادآور میشود.

 

بیمه نامه مسئولیت

 

در این بیمه نامه خاطر نشان میشود مسئولیت مدنی اشخاص تحت پوشش قرار می گیرد و در ارگان ها، سازمان ها، مجموعه ها،مدیران و  ساختمان ها اعم از اداری و مسکونی تهیه می گردد و از ارکان اساسی امنیت خاطر نیز میباشد.

 

 

بیمه نامه مسافرتی

 

در این بیمه نامه بیش از چندین پوشش پزشکی و درمانی و حمایتی بسیار ویژه و با اهمیت در سفرها و حضور مشتریان در خارج از ایران را تحت پوشش خود قرار می دهد

 

 

550  28  333  021

 

آدرس سایت برای خرید آنلاین بیمه نامه

 

  www.bimeham.com